В Харкові стартував проект Kharkiv IT Unicorns, який пропонує студентам отримати реальні гроші за цікаві ідеї

25 жовтня 2016 року в Актовому залі ХНУРЕ відбувся IDEAGEN – перший захід в межах проекту з студентських Kharkiv IT Unicorns. На першу зустріч зареєструвалися більш ніж 350 учасників, за фактом захід відвідали приблизно 300 студентів з харківських ВНЗ, в тому числі активну участь в проекті взяли студенти 2, 3, 4 курсу кафедри програмної інженерії та інформаційних технологій управління НТУ «ХПІ».

IDEAGEN було розділено на 2 частини – офіційне відкриття та тренінг з генерації ідей. Під час першої частини, Наталя Виноградська, виконавчий директор Kharkiv IT Cluster, розповіла про те, що таке Kharkiv IT Cluster, чим займається організація та яка її місія. Потім виступив драйвер проекту, Віктор Каук, директор Центру технологій дистанційного навчання ХНУРЕ, який розповів про проект Kharkiv IT Unicorns та історію його появи.

Після цього Олексій Радченко, CEO Raccoon Gang і голова комітету з освіти Kharkiv IT Cluster, розповів про те, навіщо Харкову потрібні стартапи. Павло Трофімов та Іван Назаренко, представники корпорації Вертикаль, розповіли про інноваційні проекти компанії та запросили учасників на екскурсію по виробництву.

На цьому офіційну частину було завершено та почався тренінг IDEAGEN – практичний тренінг, спрямований на генерацію ідей. У ньому взяли участь 65 найбільш зацікавлених  студентів.

Після лекції Сергія Знахура з ХНЕУ про те, які методи генерації ідей існують, учасникам запропонували практичне завдання. Треба було придумати, як вирішити наступні проблеми:

Залучення дівчат до IT
Енергозбереження у житлових будинках
Безпека велосипедистів
Тут усіх очікував сюрприз: в залі опинився бізнес-ангел, який побажав залишитися анонімним, та запропонував $100 за кращу ідею.

Це послужило додатковим стимулом, і в результаті з пітчем своєї ідеї на сцену вийшли 27 учасників заходу. Найбільше ідей було з безпеки велосипедистів – 11, також учасники запропонували 9 ідей з залучення дівчат до IT та 7 варіантів енергозбереження в домах.

У підсумку $ 100 отримали 3 студентів, які запропонували найкращу ідею по кожній проблемі, та ще один учасник отримав $ 20 за свою ідею. Не дивлячись на те, що захід затягнувся до пізнього вечора, учасники залишилися задоволені та натхненними.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Вхід