Завідувач кафедри ПІІТУ взяв участь в круглому столі, присвяченому Асоціації ІТ-кафедр.

14 травня в Києві в рамках міжнародної конференції ICTERI відбувся круглий стіл «Асоціація для ІТ-кафедр українських ЗВО», в якому взяли участь співробітники провідних освітніх центрів України. Завідувач кафедри ПІІТУ д.т.н., проф. Михайло Дмитрович Годлевський в ході круглого столу розповів про позитивний досвід участі кафедри ПІІТУ в міжнародному проекті MASTIS, який сприяв взаємодії ЗВО з ІТ-індустрією і реалізації програм мобільності.


У круглому столі взяли участь представники вищих навчальних закладів зі всієї України – було представлено понад 20 міст, в тому числі – 14 обласних центрів. Серед учасників круглого столу – представники таких фундаментальних університетів, як Київський національний університет ім. Т.Г. Шевченка, Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», Національний університет «Львівська політехніка», Одеський національний політехнічний університет, Харківський національний університет радіоелектроніки, Запорізький національний університет, Сумський державний університет, Ужгородський національний університет, Дніпровський національний університет ім. О. Гончара.
В ході обговорення актуальних проблем сучасної ІТ-освіти присутні прийшли до висновку про доцільність створення громадської організації – «Асоціації ІТ-кафедр університетів України». Метою асоціації стане об’єднання потенціалу університетських наукових шкіл, створення віртуальних науково-технологічних центрів для залучення наукомістких проектів та інтеграції українських вчених у світове наукове товариство, підвищення ефективності кооперації з ІТ-індустрією.
Важливими напрямками в роботі Асоціації стане пошук партнерів для якісного виконання інституційних і науково-технологічних проектів в Україні та за її межами, взаємодія з ІТ-індустрією, забезпечення незалежної експертизи в сфері освіти і науки в галузі ІТ, а також організація та реалізація програм мобільності для студентів і викладачів – як в Україні, і так і за її межами.
Очікується, що діяльність Асоціації сприятиме підвищенню впливу університетської науково-педагогічної спільноти на формування і реалізацію стратегії розвитку вищої освіти в області інформаційних технологій, підняття іміджу університетських наукових шкіл України в світі.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Вхід