Кафедра ПІІТУ готова до відкриття інноваційного центру

НТУ «ХПІ» та фонд K.Fund активно ведуть роботу зі створення інноваційного центру – кампуса UNIT.City, що поєднає ІТ-навчання, школу підприємництва та коворкінг. У кафедри програмної інжнеріі та інформаційних технологій управління НТУ «ХПІ» вже готові навчальні плани для проектного підходу до освіти, який буде реалізовуватися з залученням можливостей кампусу UNIT.City.


Інноваційний парк UNIT.City буде готовий вже в наступному році і надасть сучасну інфраструктуру для бізнесу в сфері високих технологій. Даний проект ініційований головою Наглядової ради НТУ «ХПІ», першим віце-президентом Українського союзу промисловців і підприємців, засновником фонду K.Fund, українським мільйонером Василем Івановичем Хмельницьким.
Сам Василь Іванович упевнений в необхідності створення подібних проектів: «Я хочу продемонструвати як швидко і кардинально можна втілювати зміни в життя: це стосується не тільки приміщення, а й способу мислення і підходів до управління».

Відео

Проект сприятиме злиттю освіти і бізнесу, і спрямований на отримання студентами реальних знань і умінь, практичних навичок, необхідних в ІТ-галузі. Вступайте навчатися до кафедри ПІІТУ НТУ «ХПІ» – і ви зможете отримувати ІТ-освіту в сучасному і комфортному UNIT.City.
Детальніше про проект можна дізнатися на сайті http://unit.city/

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Вхід