Випускники і співробітники кафедри ПІІТУ отримали дипломи на Вченій раді НТУ «ХПІ»

25 вересня на засіданні Вченої ради НТУ «ХПІ» ректор НТУ «ХПІ» професор Євген Сокол разом з Почесним ректором, головою Вченої ради професором Леонідом Товажнянським вручили дипломи співробітникам університету, які відзначилися особливими досягненнями. Серед таких – випускники кафедри ПІІТУ Андрій Ткачук та Олексій Зіньковський, а також доцент кафедри, к.т.н. Каріна Володимирівна Мельник.

Андрій Ткачук та Олексій Зіньковський перші в історії НТУ «ХПІ» отримали подвійні, авсстро-українські дипломи – від рідного НТУ «ХПІ» та Альпен-Адріа університету м Клагенфурт, який є одним з давніх вишів-партнерів кафедри. Завдяки зусиллям координатора програми з австрійської сторони, почесного доктора НТУ «ХПІ» проф. Тільманн Ройтера (Prof. Dr. T. Reuther) і професора каф. ПІІТУ, д.т.н., проф. Н. В. Ткачука, багато студентів кафедри вже пройшли стажування в університеті Клагенфурта.

На основі цього успішного досвіду в жовтні 2017 р ректор НТУ «ХПІ» проф. Є.І. Сокол і проректор Альпен-Адріа університету проф. Д. Хаттенбергер (Prof. D. Hattenberger) підписали договір про Програму подвійних австрійсько-українських дипломів. «Піонерами» цієї програми і стали студенти-магістри кафедри пиита Олексій Зіньковський та Андрій Ткачук.

Каріна Володимирівна Мельник, в свою чергу, отримала з рук ректора НТУ «ХПІ» диплом кандидата технічних наук – в березні вона захистила дисертацію, присвячену методу і моделям інформаційного скринінгу медичної документації в системах підтримки прийняття рішень з неоднозначною інформацією. Актуальність даної теми обумовлена необхідністю впровадження моделей і методів обробки медичних даних, що дозволить підвищити якість інформації для прийняття рішень.

Щиро вітаємо наших випускників і колег з їх освітніми та науковими перемогами і бажаємо їм досягнення нових вершин!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Вхід