Засідання кафедри, 15 січня 2018 року

11.01.2018

У Норвегії пройшов семінар по реалізації проекту MASTIS

У листопаді відбулася зустріч українських і європейських партнерів в рамках освітнього проекту в області ІТ MASTIS (https://mastis.pro/), в реалізації якого бере участь кафедра програмної інженерії та інформаційних технологій управління НТУ «ХПІ» відбулася в Університеті Агдерь, Норвегія. Представниками НТУ «ХПІ» були професор, д.т.н., завідувач кафедри М.Д. Годлевський та доцент, к.т.н. В.Є. Сокіл.

Продовження

22.12.2017

Реалізація проекту MASTIS: обговорення в Словенії

 

Чергова зустріч в рамках освітнього проекту в області ІТ MASTIS (https://mastis.pro/), в реалізації якого бере участь кафедра програмної інженерії та інформаційних технологій управління НТУ «ХПІ» у вересні пройшла в м Блед, Словенія. В якості приймаючої сторони виступав Маріборський університет, представниками кафедри пиита були доценти, к.т.н. Марина Анатоліївна Вовк і Володимир Євгенович Сокол.

Перша частина зустрічі була присвячена обговоренню результатів по розробці нормативних і вибіркових дисциплін магістерської програми в області інформаційних технологій. Кожен університет-партнер представив короткий зміст навчального плану, методи навчання та оцінювання, літературу, типи і форми організації практичної роботи курсу, за який він відповідає.

Також було приділено увагу використанню освітніх інновацій та модернізації методів навчання. Був представлений і обговорений досвід використання новітніх технологій навчання. Досвідом ділилися професори провідних європейських вузів.

Крім того, учасники семінару взяли участь у відкритті та пленарному засіданні 14-го Міжнародного симпозіуму по оперативним дослідженням в Словенії (SOR’17).

05.12.2017

Вебінар від CloudLinux “Чому Python?” + відео вебінару

нет возможности English и Русский.

20.11.2017

На міжвузівському семінарі обговорили актуальні тенденції сучасної освіти в області інформаційних технологій

13 листопада в НТУ «ХПІ» відбулося чергове засідання міжвузівського семінару, присвяченого актуальним проблемам в області інформаційних технологій.

На семінарі, який почав свою роботу в кінці березня на кафедрі програмної інженерії та інформаційних технологій управління НТУ «ХПІ» з ініціативи її завідувача М.Д. Годлевського, обговорюються актуальні проблемні питання використання інформаційних технологій в різних предметних областях: техніці, бізнесі, медицині, освіті і т.д. Цей захід об’єднав сили представників провідних технічних вузів України для вирішення актуальних проблем сучасної освіти і його інтеграції з бізнесом і виробництвом.

Продовження

17.11.2017

Запрошуємо взяти участь у конкурсі “Авіатор. Програміст”

Всю необхідну інформацію про умови конкурсу ви знайдете у вкладеному документі.

Авіатор, Програміст.на сайт

01.11.2017

Презентація DAAD

У середу, 18 жовтня 2017 року в 14:30 в 12 ауд. Ректорського корпусу відбудеться презентація стипендіальних програм DAAD “Освіта в Німеччині”.
Проводить лектор DAAD пан Седрік Райхель.

презентация KhPI

18.10.2017

Реалізація «MASTIS» за всіма напрямами

Для повноцінної реалізації проекту «MASTIS» (європейський проект фінансований Erasmus +, завданням якого є спільна розробка 2-х річної програми магістратури інформаційних систем) необхідно збалансоване взаємодія всіх зацікавлених сторін навчального процесу роботодавців, викладачів і, природно, студентів.

Продовження

20.09.2017

Робота науково-практичного семінару

Продовження

20.09.2017

В рамках європейського проекту кафедру ПІІТУ відвідав професор Яцек Лучак

На кафедрі програмної інженерії та інформаційних технологій управління реалізується проект академічної мобільності Erasmus + KA 107 між НТУ «ХПІ» та Познанським університетом економіки і бізнесу, який передбачає мобільність студентів і викладачів. В рамках проекту кафедру відвідав Яцек Лучак, професор Познанського університету економіки і бізнесу, в період з 15 травня 2017 року по 19 травня 2017 року, для проведення лекцій студентам на тему «Система управління інформаційною безпекою та якістю».

Продовження

31.05.2017

Міжвузівський семінар продовжує свою роботу

11 травня на кафедрі ПІІТУ НТУ «ХПІ» відбулося чергове засідання міжвузівського семінару, присвяченого акутальним проблемам в області інформаційних технологій.

Продовження

12.05.2017

Лекція Quality and Information Security Management System

Для участі в лекції необхідно заповнити

 реєстраційну форму

Продовження

12.05.2017

Подання магістерської програми подвійних дипломів Університету Париж 13

18.04.2017

(Русский) В Политехе прошел межвузовский семинар, посвященный информационным технологиям в принятии решений

нет возможности Русский.

08.04.2017

Захист практики магістрів

04.04.2017

(Русский) Краш-тест и тренинг от Kharkiv IT Unicorns.

 

22.03.2017

Кафедра ПІІТУ продовжує реалізацію проекту MASTIS

нет возможности Русский.

21.03.2017

(Русский) Краш-тест и тренинг от Kharkiv IT Unicorns.

нет возможности Русский.

21.03.2017

(Русский) Заведующий кафедрой ПИИТУ принял участие в семинаре, посвященному дуальному образованию

 

03.03.2017

Kharkiv IT Unicorns продовжує проводити тренінги по реалізації стартапів

У жовтні 2016 року Kharkiv IT Cluster запустив проект Kharkiv IT Unicorns. Це серія навчальних заходів, спрямованих на активізацію стартап-руху в студентському середовищі Харкова. Наступний тренінг відбудеться 23 лютого.

Продовження

22.02.2017

Викладачі кафедри ПІІТУ презентували сучасні освітні технології

В рамках роботи ХIV Міжнародної школи-семінару «Сучасні педагогічні технології в освіті» викладачі кафедри програмної інженерії та інформаційних технологій управління НТУ «ХПІ» – проф. Олексій Васильович Горілий і доцент Ольга Юріївна Чередниченко провели педагогічні майстерні на теми «Активізація навчального процесу» та «Прогресивні освітні технології – поширення досвіду за проектом MASTIS».


Продовження

22.02.2017

Проектна група MASTIS працює в міжнародному форматі

В лютому 2017 року співробітники кафедри програмної інженерії та інформаційних технологій управління – к.т.н., доцент Ольга Юріївна Чередниченко та к.т.н., доцент Тетяна В’ячеславівна Захарова в складі робочої групи в рамках проекту MASTIS відвідали технічний університет Лулео (Швеція).


Продовження

20.02.2017
Вхід