Студентка кафедри ПІІТУ – призер II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади

22 березня в Харківському національному університеті радіоелектроніки завершився II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальностей «Комп’ютерні науки», «Радіотехніка», «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка» та «Радіоелектронні апарати та засоби», на якому студенти НТУ «ХПІ» показали гідні результати .
Студентка кафедри ПІІТУ Анастасія Пивоварова (КН-34а) зайняла на олімпіаді третє місце.
Продовження

17.04.2018

UNIT.City – новий проект НТУ «ХПІ» та українського мільйонера

На сьогоднішній день кожному очевидно, що освіта не може існувати саме по собі, у відриві від реальних умов зовнішнього середовища. Саме тому провідні українські ВНЗ входять в кооперацію з успішними підприємствами, тим самим вирішуючи відразу кілька цілей: коректуючи навчальні плани відповідно до реальних потреб ринку праці та забезпечуючи своїх студентів тими знаннями, і компетенціями, які затребувані в реальному бізнесі. Продовження

16.04.2018

Наукові перемоги співробітників кафедри

У березні 2018 року на кафедрі програмної інженерії та інформаційних технологій управління НТУ «ХПІ» відбулося декілька знакових подій: викладачі Ірина Олегівна Мартінкус, Каріна Володимирівна Мельник та Ірина Вікторівна Лютенко успішно захистили кандидатські дисертації, а к.т.н. Володимир Євгенович Сокол підтвердив вчене звання доцента за новими вимогами МОНУ.


Продовження

10.04.2018

Завідувач кафедри ПІІТУ взяв участь в міжнародному освітньому форумі

З 28 по 30 березня в Харкові проходив Міжнародний освітній форм «New Edu». Даний форум – найбільша комунікативний майданчик України для дискусій з питань сучасної освіти і його вдосконалення. Серед спікерів форуму – провідні вчені зі світовим ім’ям, реальні практики, які впроваджують в навчальний процес нові освітні технології.

Продовження

02.04.2018

Засідання кафедри, 02 квітня 2018 року

30.03.2018

#Незвичайний день відкритих дверей 25.02

16.02.2018

У Норвегії пройшов семінар по реалізації проекту MASTIS

У листопаді відбулася зустріч українських і європейських партнерів в рамках освітнього проекту в області ІТ MASTIS (https://mastis.pro/), в реалізації якого бере участь кафедра програмної інженерії та інформаційних технологій управління НТУ «ХПІ» відбулася в Університеті Агдерь, Норвегія. Представниками НТУ «ХПІ» були професор, д.т.н., завідувач кафедри М.Д. Годлевський та доцент, к.т.н. В.Є. Сокіл.

Продовження

22.12.2017

Реалізація проекту MASTIS: обговорення в Словенії

 

Чергова зустріч в рамках освітнього проекту в області ІТ MASTIS (https://mastis.pro/), в реалізації якого бере участь кафедра програмної інженерії та інформаційних технологій управління НТУ «ХПІ» у вересні пройшла в м Блед, Словенія. В якості приймаючої сторони виступав Маріборський університет, представниками кафедри пиита були доценти, к.т.н. Марина Анатоліївна Вовк і Володимир Євгенович Сокол.

Перша частина зустрічі була присвячена обговоренню результатів по розробці нормативних і вибіркових дисциплін магістерської програми в області інформаційних технологій. Кожен університет-партнер представив короткий зміст навчального плану, методи навчання та оцінювання, літературу, типи і форми організації практичної роботи курсу, за який він відповідає.

Також було приділено увагу використанню освітніх інновацій та модернізації методів навчання. Був представлений і обговорений досвід використання новітніх технологій навчання. Досвідом ділилися професори провідних європейських вузів.

Крім того, учасники семінару взяли участь у відкритті та пленарному засіданні 14-го Міжнародного симпозіуму по оперативним дослідженням в Словенії (SOR’17).

05.12.2017

Вебінар від CloudLinux “Чому Python?” + відео вебінару

нет возможности English и Русский.

20.11.2017

На міжвузівському семінарі обговорили актуальні тенденції сучасної освіти в області інформаційних технологій

13 листопада в НТУ «ХПІ» відбулося чергове засідання міжвузівського семінару, присвяченого актуальним проблемам в області інформаційних технологій.

На семінарі, який почав свою роботу в кінці березня на кафедрі програмної інженерії та інформаційних технологій управління НТУ «ХПІ» з ініціативи її завідувача М.Д. Годлевського, обговорюються актуальні проблемні питання використання інформаційних технологій в різних предметних областях: техніці, бізнесі, медицині, освіті і т.д. Цей захід об’єднав сили представників провідних технічних вузів України для вирішення актуальних проблем сучасної освіти і його інтеграції з бізнесом і виробництвом.

Продовження

17.11.2017

Запрошуємо взяти участь у конкурсі “Авіатор. Програміст”

Всю необхідну інформацію про умови конкурсу ви знайдете у вкладеному документі.

Авіатор, Програміст.на сайт

01.11.2017

Презентація DAAD

У середу, 18 жовтня 2017 року в 14:30 в 12 ауд. Ректорського корпусу відбудеться презентація стипендіальних програм DAAD “Освіта в Німеччині”.
Проводить лектор DAAD пан Седрік Райхель.

презентация KhPI

18.10.2017

Реалізація «MASTIS» за всіма напрямами

Для повноцінної реалізації проекту «MASTIS» (європейський проект фінансований Erasmus +, завданням якого є спільна розробка 2-х річної програми магістратури інформаційних систем) необхідно збалансоване взаємодія всіх зацікавлених сторін навчального процесу роботодавців, викладачів і, природно, студентів.

Продовження

20.09.2017

Робота науково-практичного семінару

Продовження

20.09.2017

В рамках європейського проекту кафедру ПІІТУ відвідав професор Яцек Лучак

На кафедрі програмної інженерії та інформаційних технологій управління реалізується проект академічної мобільності Erasmus + KA 107 між НТУ «ХПІ» та Познанським університетом економіки і бізнесу, який передбачає мобільність студентів і викладачів. В рамках проекту кафедру відвідав Яцек Лучак, професор Познанського університету економіки і бізнесу, в період з 15 травня 2017 року по 19 травня 2017 року, для проведення лекцій студентам на тему «Система управління інформаційною безпекою та якістю».

Продовження

31.05.2017

Міжвузівський семінар продовжує свою роботу

11 травня на кафедрі ПІІТУ НТУ «ХПІ» відбулося чергове засідання міжвузівського семінару, присвяченого акутальним проблемам в області інформаційних технологій.

Продовження

12.05.2017

Лекція Quality and Information Security Management System

Для участі в лекції необхідно заповнити

 реєстраційну форму

Продовження

12.05.2017

Подання магістерської програми подвійних дипломів Університету Париж 13

18.04.2017

(Русский) В Политехе прошел межвузовский семинар, посвященный информационным технологиям в принятии решений

нет возможности Русский.

08.04.2017

Захист практики магістрів

04.04.2017

(Русский) Краш-тест и тренинг от Kharkiv IT Unicorns.

 

22.03.2017

Кафедра ПІІТУ продовжує реалізацію проекту MASTIS

нет возможности Русский.

21.03.2017
Вхід