Новий виток співпраці кафедри ПІІТУ НТУ «ХПІ» та німецького університету

19 квітня 2018 кафедру ПІІТУ відвідала делегація Технічного університету Гамбурга (Technische Universität Hamburg-Harburg, TUHH). Професори TUHH Ханно Шаумбург (Hanno Schaumburg) і Вольфганг Керстен (Wolfgang Kersten) зустрілися з завідувачем кафедри професором, д.т.н., М.Д. Годлевським, доцентом к.т.н. О.Ю. Чередниченко та доцентом к.т.н. С.В. Орєховим.


Були намічені плани співпраці: обмін студентами та аспірантами, підготовка документів для спільного проекту за програмою ERASMUS + напрямок К1 (програма академічної мобільності), програма стажувань для фахівців вузу, обговорювалися теми спільних наукових досліджень.

Професор Вольфганг Керстен наголосив на необхідності продовження співпраці між нашими університетами: «Ми повинні обговорити теми і сфери для співпраці. У нас є досвід дуальної освіти, тому нам треба знайти підходящі спеціальності. Важливо здійснювати обмін не тільки студентами, але й аспірантами, іншими науковими співробітниками. Я думаю ми знайдемо багато сфер і для спільних наукових проектів».

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Вхід