Годлевський Михайло Дмитрович. професор, доктор технічних наук.

Основною метою кафедри програмної інженерії та інформаційних технологій управління Національного технічного університету «ХПІ» завжди була фундаментальна підготовка фахівців в області програмної інженерії та інформаційних технологій.

Такий підхід був сформований під час заснування кафедри і повністю виправдав себе в наступні роки. Багато випускників стали відомими вченими, викладачами вишів, керівниками великих підприємств і організацій, домоглися значних успіхів в бізнесі, працюють в провідних компаніях української та світової ІТ-індустрії.

Запорукою успіху кафедри в науці і освіті є:

- високий рівень підготовки студентів в області математики, інформаційних технологій та іноземних мов на основі ретельного відбору абітурієнтів;

- професіоналізм викладацького складу кафедри, який повністю сформований з кращих випускників;

- високий рівень оснащеності сучасною технікою.

На кафедрі практикуються виконання і захист курсових і дипломних робіт на іноземних мовах під керівництвом викладачів, які пройшли навчання і стажування в США, Німеччині, Австрії. Студенти мають можливість в складі обмінних груп вчитися в зарубіжних ВНЗ – партнерах нашого університету: технічному університеті м Гамбург (Німеччина), університеті м Клагенфурт (Австрія), технічному університеті м Магдебург (Німеччина) і в інших зарубіжних вузах. Відкрито філію кафедри при компанії “Telesens Ukraine” – навчально-науково-виробничий комплекс “Силіконова Долина”.

З 2016 року на рівні магістратури на кафедрі реалізується дуальний підхід до освіти, який дозволяє нашим студентам ефективно поєднувати теоретичну підготовку з практичною зайнятістю на фірмах-партнерах кафедри.

Завдання кафедри ПІІТУ – підготовка фахівців в області комп’ютерних наук і програмної інженерії на світовому рівні, що відповідають найвищим стандартам, і кафедра успішно реалізує цю мету