Годлевський Михайло Дмитрович. професор, доктор технічних наук.

Основною метою кафедри програмної інженерії та інформаційних технологій управління Національного технічного університету «ХПІ» завжди була фундаментальна підготовка фахівців в області програмної інженерії та інформаційних технологій.

Такий підхід був сформований при під час заснування кафедри і повністю виправдав себе в наступні роки. Багато випускників стали відомими вченими, викладачами ВНЗ, керівниками великих підприємств і організацій, домоглися значних успіхів в бізнесі, працюють в провідних компаніях української та світової ІТ-індустрії.

Сьогодні кафедра програмної інженерії та інформаційних технологій управління НТУ «ХПІ» є провідним освітнім центром в сфері підготовки ІТ-фахівців.

Запорукою успіху кафедри в науці і освіті є:

- високий рівень підготовки студентів в області математики, інформаційних технологій та іноземних мов на основі ретельного відбору абітурієнтів;

- професіоналізм викладацького складу кафедри;

- високий рівень оснащеності сучасною комп’ютерною технікою;

- взаємозв’язок з провідними європейськими вишами, що гарантує обмін студентами в рамках освітніх програм;

- співпраця з провідними ІТ-компаніями України, що забезпечує 100% -ве працевлаштування випускників.

З 2016 року на рівні магістратури на кафедрі реалізується дуальний підхід до освіти, який дозволяє нашим студентам ефективно поєднувати теоретичну підготовку з практичною зайнятістю на фірмах-партнерах кафедри.

Завдання кафедри ПІІТУ – підготовка фахівців в області комп’ютерних наук і програмної інженерії на світовому рівні, що відповідають найвищим стандартам, і кафедра успішно реалізує цю мету.