NIX Solutions

NIX Solutions – це дружна команда IT-фахівців всіх напрямків. Вже 20 років ми разом займаємося цікавими проектами, вчимося новому, розвиваємося і зростаємо. У нашій компанії працюють експерти PHP, .NET, Java, C ++, Flash, CMS, iPhone, Android, QA, Automation QA. Серед нас є як успішні професіонали, так і молоді талановиті фахівці, готові вчитися і рости разом з NIX Solutions. Багато з нашої команди починали з проходження стажування, осягали тонкощі професії під керівництвом наших експертів і, закохавшись в NIX Solutions, продовжили свій розвиток вже разом з компанією. Щоб допомогти обдарованим студентам отримати знання і досвід, необхідні для роботи в IT-сфері, ми створили в NIX Solutions Навчальний Центр.

Навчальний Центр Компанії піклується про те, щоб ми ефективно співпрацювали з провідними вузами Харкова і максимально брали участь в житті студентів, допомагаючи хлопцям досягти своїх перших професійних успіхів. Наші фахівці розробили кілька програм навчання, завдяки яким студенти можуть застосовувати знання, отримані в університеті, на практиці в NIX Solutions. Щоб завжди бути «на одній хвилі» з талановитою молоддю, ми із задоволенням підтримуємо цікаві проекти вузів, допомагаючи в організації конкурсів і олімпіад з програмування, презентацій і ярмарків вакансій. Ми підтримуємо перші кроки в кар’єрі кожного, хто стає частиною нашої компанії. Це одна з найважливіших умов нашої стабільності.

Співпрацю з кафедрою ПІІТУ ми ведемо давно. Воно досить різноманітно і направлено на студентів усіх курсів. На 1-2 курсі це презентації та екскурсії в офіс Компанії, на 3-4 ми запрошуємо студентів в наші навчальні проекти. На старших курсах, якщо студент залишається в нашій команді, Навчальний Центр допомагає йому з оформленням тристороннього договору та вільного відвідування. А на даний момент ми розробляємо систему, яка дозволить, починаючи з третього курсу, писати курсові, а потім і бакалаврські проекти на базі нашої компанії. Крім того, ми завжди раді бачити в наших стінах викладачів кафедри, для яких у нас є спеціально розроблені курси підвищення кваліфікації.

Наші контаки:

Телефон: +38 (057) 784 06 00 Веб-сайт: www.nixsolutions.com E-mail: