Партнери

О.А. Павлов, голова комісії комп’ютерних наук науково-методичної Ради МОНУ, про освіту на кафедрі ПІІТУ

NIX Solutions про співпрацю з кафедрою ПІІТУ

KHARKIV IT CLUSTER

Харківський ІТ-кластер – громадська організація, яка об’єднує провідні компанії у сфері інформаційних технологій, розробки програмних продуктів та програм, аутсорсингу бізнес проектів, що за підтримки органів місцевої влади та вищих навчальних закладів взяли на себе ініціативу проведення комплексних змін в ІТ-екосистемі міста.
8 квітня 2017 р Kharkiv IT Cluster підписав меморандум про співпрацю з Національним технічним університетом «Харківський політехнічний інститут». За підтримки цієї організації на кафедрі ПІІТУ проходять профорієнтаційні заходи, лекції для студентів, а також здійснюється впровадження дуальної освіти.
Сайт http://it-kharkiv.com

NIX Solutions

Компанія NIX Solutions була заснована в 1994 році і до теперішнього часу перетворилася в один з флагманів IT-аутсорсингу в Україні з серйозним портфелем виконаних проектів за плечима. Багата історія, міцні традиції, інноваційний комплексний підхід до вирішення завдань клієнтів і реальна турбота про їхній бізнес є основою успіху компанії і дозволяють їй динамічно розвиватися, постійно розширюючи перелік послуг, що надаються і підвищуючи їх якість.
Основні напрямки діяльності компанії: Web Development, Mobile Development, Internet Marketing, Quality Assurance, System Administration, Project management.
Сайт https://www.nixsolutions.com/ru/

TELESENS

Telesens International ltd. (Лондон, Великобританія) – один з європейських лідерів в області розробки, поставки та супроводу програмних продуктів для різних галузей.
Центр розробок Telesens International знаходиться в Україні (ТОВ “Телесенс ІТ”, Харків). Його система управління якістю підтверджена сертифікатом ISO 9001: 2008, а кваліфікація співробітників – статусом сертифікованого партнера корпорацій Oracle, Microsoft і ін.
В області надання ІТ-послуг компанія виконує замовні проекти для різних ринків. До вертикальних ринків відносяться телекомунікації, спорт і розваги, паливно-енергетичний комплекс, охорона здоров’я і фармація, логістика та фінанси. Горизонтальні ринки включають білінгові системи, CRM-рішення, корпоративні інформаційні системи, системи електронної комерції, інтеграцію додатків на рівні підприємства, аутсорсинг бізнес-процесів.
Сайт http://www.telesens.ua/

EPAM Systems

EPAM Systems – найбільша ІТ-компанія, надійний партнер для складних і масштабних проектів Заснована в 1993 році, сьогодні ЕPAM Systems входить до числа найбільших ІТ-компаній світу.
Реалізувавши тисячі складних і масштабних рішень для замовників по всьому світу, EPAM Systems незмінно залишається визнаним лідером в таких областях, як: розробка, тестування, супровід і підтримка програмного забезпечення на замовлення і бізнес-додатків, інтеграція додатків на базі продуктів SAP, Oracle, IBM, Microsoft, створення виділених центрів розробки (центрів компетенції), центрів тестування і контролю якості програмного забезпечення, ІТ-консалтинг з урахуванням галузевої специфіки бізнесу.
Сайт: https://www.epam.com/

SIGMA Software

Sigma Software входить в одну з найбільших скандинавських ІТ-корпорацій Sigma. Компанія використовує ті технології, які сьогодні найбільш затребувані і вдосконалюються разом з вимогами ринку, в основному це: .Net, Java, PHP, JavaScript, Python, iOs та інші. Три основні напрями бізнесу компанії – розробка і підтримка програмного забезпечення, розробка програмного забезпечення на замовлення (в тому числі розробка рішень під мобільні пристрої), IT консалтинг в різних сферах, особливо в сфері електронного бізнесу, документообігу та роботи з проблемною заборгованістю.
Напрями діяльності: електронний бізнес, документообіг, телекомунікації, військова галузь, авіаційно-космічна промисловість, банківська справа, фінанси і нерухомість, а також сфера туризму, індустрія розваг і розробка ігор.
Сайт http://ua.sigma.software/

Interpak

JV Interpak Ltd. – компанія, що спеціалізується на розробці програмного забезпечення. В даний момент компанія забезпечує повний цикл розробки програмного продукту в різних предметних областях, особливо в таких як:
- аналіз предметної області та бізнес-вимог;
- розробка додатків для таких операційних систем, як Windows і Linux;
- розробка web-орієнтованих додатків;
- розробка баз даних;
- установка і підтримка програмного забезпечення;
- технічна підтримка та обслуговування клієнтів.
Сайт http://inter-pak.com.ua/software/

Academy Smart

Academy Smart – один з провідних українських провайдерів послуг з розробки eLearning рішень.
Компанія заснована в 2009 році. На сьогоднішній день виконала 73 проекти і налічує понад 45 клієнтів по всьому світу, серед яких Microsoft, jFrog, Maven Agency, BitMedia e-solutions, Marina Reservation і ін.
Команда Academy Smart складається з 51 людини, стрімко зростає і розвивається. Компанія працює з такими технологіями, як Java, Angular, C # .NET, PHP, Moodle.
Основними напрямками роботи є аутсорсинг і аутстаффінг в сферах eLearning, Management Systems, Travel and booking, Cloud systems.
Компанія працює з такими країнами, як Ізраїль, США, ПАР, Австрія, Великобританія, Австралія, Румунія, Канада.
Сайт http://academysmart.com.ua/

INSART

INSART – інноваційна компанія з розробки програмного забезпечення та IT-аутсорсингу, що дуже швидко розвивається. Більше 7 років компанія успішно працює на ринку офшорного програмування, надаючи послуги замовникам з США, Ізраїлю, Росії, Норвегії, Німеччини, Великобританії, України та ряду інших країн.
Діяльність компанії:
- розробка програмного забезпечення на замовлення (аутсорс);
- створення власних ІТ продуктів;
- участь в Open Source проектах;
- проведення освітніх семінарів у сфері IТ;
- участь в конференціях.
Сайт: https://www.insart.com/

CloudLinux

CloudLinux – творець операційної системи № 1 для хостинг-провайдерів. CloudLinux OS, KernelCare і Imunify360 – їх найуспішніші інноваційні продукти, і вони активно використовуються на сотні тисяч серверів і тисячами компаній по всьому світу, включаючи такі технологічні гіганти як Dell, GoDaddy, IBM, 1 & 1 і Endurance.
Сайт: https://www.cloudlinux.com/

SoftServe

SoftServe – найбільша глобальна ІТ-компанія з українським корінням, яка входить до топ-3 IT-компаній України. Заснована у Львові в 1993 році, сьогодні SoftServe налічує понад 30 офісів. Центри розробки розташовані у Львові, Києві, Дніпрі, Харкові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Софії (Болгарія) і Вроцлаві (Польща). Ряд бізнес-представництв знаходиться в США і країнах Західної Європи.
Серед клієнтів компанії – IBM, Cisco, Panasonic, Cloudera, Henry Schein, SolarWinds, Spillman Technologies, Zilliant, Pearson та ін.
Сайт: https://www.softserveinc.com/