У Норвегії пройшов семінар по реалізації проекту MASTIS

У листопаді відбулася зустріч українських і європейських партнерів в рамках освітнього проекту в області ІТ MASTIS (https://mastis.pro/), в реалізації якого бере участь кафедра програмної інженерії та інформаційних технологій управління НТУ «ХПІ» відбулася в Університеті Агдерь, Норвегія. Представниками НТУ «ХПІ» були професор, д.т.н., завідувач кафедри М.Д. Годлевський та доцент, к.т.н. В.Є. Сокол.Головною метою зустрічі-семінару була презентація та обговорення курсів, розроблених університету партнерами:
- Бази даних і сховища даних (Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»);
- Управління ІТ-проектами (Харківський національний економічний університет ім. С. Кузнеця)
- Інновації та підприємництво (Національний університет «Львівська політехніка»);
- ІТ-інфраструктура (Вінницький національний технічний університет);
- Управління архітектурою підприємства (Херсонський державний університет);
- Стратегія і безпеку інформаційних систем (Університет Донья Гориця і Середземноморський університет – Чорногорія).
Представники кожного вузу презентували основний зміст навчального плану, критерії навчання та оцінювання, навчальну літературу, форми і методи організації навчального процесу.

Учасники семінару провели ефективний обмін досвідом, поділилися інформацією про структуру своїх навчальних закладів, викладацький склад, наповнення навчальних курсів. В ході семінару пройшли продуктивні дискусії між членами команди і презентації результатів проекту кожного університету, були представлені інноваційні методи і технології:
- навчальна програма приймає університету;
- принципи безперервної освіти;
- цифрові технології в освіті;
- вимоги до міжвузівської веб-платформі з обміну навчальним матеріалами.
Цей важливий досвід учасники семінару зможуть застосувати в українських вузах під час реалізації освітнього проекту MASTIS

Після повернення до університетів учасники семінару поділяться отриманим досвідом з колегами та представниками ІТ-компаній – роботодавцями майбутніх випускників-магістрів в області інформаційних систем.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Вхід